Najdete nás na adrese Štefánikova 27, 400 01 Ústí n.L. – 1. patro. Před objektem je omezená možnost parkování, 50m od objektu jsou vyhrazená stání pro invalidy, bez problémů zaparkujete v nedaleké ulici Beethovenova.

zobrazit na Mapy.cz
zobrazit na Google Street View

telefon: 475 205 146

email: mudr.scerbova@seznam.cz

Pokud se k nám chcete objednat a nespěchá to (například na preventivní prohlídku, interní předoperační vyšetření před plánovaným výkonem, potvrzení na ŘP apod.), preferujeme kontakt mailem, děkujeme za pochopení.

E-mail není určen ke konzultaci vašeho zdravotního stavu, na tyto maily z časových důvodů nejsme schopni odpovídat. Je nutné ordinaci navštívit, popř. zavolat.

Pokud potřebujete pouze předpis léků (nebo zdravotních pomůcek), které dlouhodobě užíváte, a nepotřebujete zkontrolovat zdravotní stav, je nejlepší napsat mail, které léky potřebujete. Dále uveďte, zda chcete recepty poslat na mail či telefon. Požadavky většinou vyřizujeme do druhého dne.

Pokud potřebujete pouze odběr krve, je možné přijít kdykoliv ráno mezi 7:45 - 9:30. Upozorňuji, že např. na odběr krve na stanovení hladiny cholesterolu je nejlepší být 12 hodin bez jídla, napít se ráno můžete, ale jen vody nebo nesladkého čaje, popř. kávy bez mléka a cukru. Můžete i zapít léky, které pravidelně užíváte (mimo těch, po kterých je nutné se ihned najíst). Je možné využít i odběrové místnosti laboratoře (6:30 - 12:00) - potřebujete s sebou žádanku, kterou Vám vydáme v ordinaci.

Očkování (tetanus, chřipka, klíšťová encefalitida, žloutenka atd.) provádíme kdykoliv v ordinačních hodinách. Po každém očkování je nutné být 20-30 minut pod dohledem lékaře v čekárně - počítejte s tím při Vaší návštěvě. Hlaste prosím před očkováním jakékoliv reakce po předchozím očkování a jakékoliv akutní nebo nové chronické onemocnění. Děkuji.

HISTORIE

Původem jména firmy Asplund s.r.o. je jméno lékaře Dr.M.W.Asplund z Bloomer Medical Clinic, Wisconsin.
celý novinový článek